Karrier a Gimexnél

Szálanyag raktáros, 1 műszakos munkarendben!

A győri GIMEX-Hidraulika Kft. 100%-ban magyar tulajdonú, családi vállalkozás, 23 fős csapattal. Fő tevékenységünk a gépipari elemek kereskedelme, kapcsolódó szerviz szolgáltatással, prémiumtermékeket gyártó, nyugat-európai beszállítói háttérrel.

Ha Önnek is fontos a kiszámítható időbeosztás, modern eszközökkel felszerelt, tiszta és rendezett munkakörnyezet, és átlátható munkaviszonyok között, egy jó csapatban szeretne dolgozni, feltétlenül adja be hozzánk pályázatát!

Alapanyag raktárunk bővítése céljából keressük leendő munkatársunkat, akinek elege van a váltott műszakból, a munkával töltött hétvégékből és fontos számára a kiszámítható időbeosztás.

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend, hétköznap: 8:00-16:30 (30 perc ebédszünettel)
  • Családias légkör
  • Modern környezet

Feladatok:

  • Alapanyagok (acélrudak, -cső és nyomóvezetékek) raktározása, mozgatása emelőszerkezettel, méretre darabolása fűrészgéppel a megrendelések alapján
  • Daraboláshoz tartozó adminisztráció
  • Kimenő és beérkező áruk kezelése, csomagolás
  • Hidraulikaszerelő munkatársak támogatása

Elvárások:

  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés

Előnyt jelent:

  • Emelőgép kezelői jogosítvány
  • Targonca kezelői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Fényképes önéletrajzát, kérjük, a karrier@gimex.hu e-mail címre küldje el nekünk.

>> Tovább, GIMEX és az új generáció!

>> Tovább a Cégtörténethez!

>> Tovább a Díjak és kitüntetésekhez!

© A honlap tartalmának, vagy részleteinek felhasználása a GIMEX-HIDRAULIKA Kft. jóváhagyása nélkül nem engedélyezett.

X-Meditor Kft.