Karrier a Gimexnél

Ha Ön a szükséges eszközökkel felszerelt, tiszta és rendezett munkakörnyezetben, korrekt és átlátható munkaviszonyok között szeretne értékes munkát végezni hosszútávon, akkor köztünk a helye!

Ami mellettünk szól: egyműszakos munkarend; stabil munkahely; korrekt munkaviszony; kreatív csapat; változatos feladatok.

#gépszerelőtkeresünk

Gépszerelő pozícióra várjuk mindazok jelentkezését, akik szeretik a munkájukat, szeretnek tanulni és csapatban dolgozni. A munkakörre pályakezdők is jelentkezhetnek.

Feladatok a betanítás után:
  • hidraulikus rendszer kiépítése, felújítása, karbantartása
  • szerelési munkák vevői igényeknek megfelelően telephelyen és partnernél egyaránt
  • egyéb szerelési feladatok

Elvárások:
  • műszaki beállítottság és érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:
  • szerelési tapasztalat
  • targonca jogosítvány
  • hidraulika ismeretek

Amit kínálunk:
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • szakmai továbbképzések
  • 1 műszakos munkarend
  • családias légkör

Munkavégzés helye: Győr

Ha szeretne egy jó hangulatú, fiatalos csapatban dolgozni, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a karrier@gimex.hu e-mail címre.

>> Tovább, GIMEX és az új generáció!

>> Tovább a Cégtörténethez!

>> Tovább a Díjak és kitüntetésekhez!

© A honlap tartalmának, vagy részleteinek felhasználása a GIMEX-HIDRAULIKA Kft. jóváhagyása nélkül nem engedélyezett.

X-Meditor Kft.