Karrier a Gimexnél

Kereskedelmi ügyintéző

A győri GIMEX-Hidraulika Kft. 100%-ban magyar tulajdonú, családi vállalkozás, 23 fős csapattal keresi leendő munkatársát. Fő tevékenységünk a gépipari elemek kereskedelme, kapcsolódó szerviz szolgáltatással, prémiumtermékeket gyártó, nyugat-európai beszállítói háttérrel.

Ha Önnek is fontos a kiszámítható időbeosztás, modern eszközökkel felszerelt, tiszta és rendezett munkakörnyezet, és átlátható munkaviszonyok között, egy jó csapatban szeretne dolgozni, feltétlenül adja be hozzánk pályázatát!

Négyfős Backoffice csapatunkba keresünk az értékesítés munkáját támogató, megbízható, adminisztratív munkatársat.

Amit kínálunk:

  • családias légkör,
  • modern környezet, klimatizált irodák,
  • cafeteria (OTP Szépkártya),
  • tervezhető munkaidőbeosztás, hétköznap: 8:00-16:30 (30 perc ebédszünettel),
  • home office lehetősége (heti 1 nap),
  • céges mobiltelefon,
  • Nespresso kávégéppel, mikróval, ásványvízzel, egyéb eszközökkel felszerelt étkező és teakonyha,
  • közvetlen parkolási és kerékpár-tárolási lehetőségek a telephelyen,
  • határozatlan idejű szerződés.

Feladatok:

  • vevői megbízások kezelése,
  • megrendelések elkészítése belföldi és külföldi partnereink részére,
  • fuvarrendelések szervezése,
  • rendelés-visszaigazolások kiküldése,
  • bevételezés és kiszállítások kezelése,
  • számlázás és számlaegyeztetések,
  • Intrastat előkészítése,
  • folyamatos kapcsolattartás az értékesítéssel, pénzüggyel és raktárral,
  • kapcsolattartás belföldi és külföldi beszállítókkal.

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú angol és/vagy német nyelvismeret, írásban és szóban is,
  • minimum középfokú végzettség,
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan is,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • MS-Office (Word, Excel, Power Point) felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, kérjük, a karrier@gimex.hu e-mail címre küldje el nekünk.

Alapanyag értékesítő

Értékesítő csapatunkba, munkahenger alapanyag raktárunk termékeinek értékesítésére (krómozott rúd, hónolt cső, precíziós nyomóvezeték, alumínium cső) keresünk változatos feladatokat kedvelő, újdonságokra nyitott munkatársat.

  • szakmai továbbképzések,
  • folyamatos kihívások,

Feladatok:

  • árajánlatok és megrendelések készítése a vállalatirányítási rendszerben,
  • alapanyagraktárral történő szoros együttműködés,
  • kapcsolattartás a bel- és külföldi beszállítókkal és partnerekkel,
  • alkalomszerű ügyféllátogatás,
  • szemináriumokon és szakmai rendezvényeken való részvétel,
  • piackutatás- és versenytárs elemzések készítése,
  • marketing feladatokban való aktív részvétel,
  • a hidraulika és befogástechnikai üzletágakkal történő együttműködés.

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú angol nyelvismeret, írásban és szóban is,
  • középfokú végzettség,
  • önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs és szervező képesség,
  • MS-Office (Word, Excel, Power Point) felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat.

>> Tovább, GIMEX és az új generáció!

>> Tovább a Cégtörténethez!

>> Tovább a Díjak és kitüntetésekhez!

© A honlap tartalmának, vagy részleteinek felhasználása a GIMEX-HIDRAULIKA Kft. jóváhagyása nélkül nem engedélyezett.

X-Meditor Kft.